Sklep Lewiatan blisko Ciebie

Wyczyść

Rankingi i wyróżnienia

Pozycja i ranga naszej sieci została doceniona poprzez liczne wyróżnienia, z których najważniejsze to: Hermes Handlu, który został przyznany przez redakcję miesięcznika „Poradnik Handlowca”, Korona Handlu przyznana przez redakcję dwuytgodnika "Handel" oraz otrzymany Złoty Orzech od redakcji "Wiadomości Handlowych".

Spółka Lewiatan Holding S.A. wielokrotnie znalazła się też w prestiżowym gronie "Gazel Biznesu" czyli  firm, które osiągają bardzo dobre wyniki finansowe, dynamicznie się rozwijają oraz są rzetelnymi partnerami biznesowymi.

Lewiatan Holding S.A. został wyróżniony także przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu statuetką "Oskar Serca". Fundacja co roku nagrodza najhojniej wspierających badania naukowe i prace wdrożeniowe nad polskim sztucznym sercem, biologiczną zastawką serca, robotem kardiochirurgicznym oraz nowoczesną terapią komórkową.

Lewiatan systematycznie umacnia swoją pozycję na rynku detalicznym w Polsce, co znajduje odzwierciedlenie w rankingach przygotowywanych przez wyspecjalizowane ośrodki badawcze na zlecenie prasy. Polska Sieć Handlowa Lewiatan została sklasyfikowana na 4 miejscu w rankingu przesiębiorstw handlowych opublikowanym  przez 'Gazetę Finansową'. Z kolei w rankingu „2000 największych polskich firm” przygotowanym również przez dziennik „Rzeczpospolita” Polska Sieć Handlowa Lewiatan uplasowała się na miejscu 28.

Sieć Lewiatan systematycznie umacnia swoją pozycję rynkową oraz plasuje się na wysokich pozycjach w rankingach największych przedsiębiorstw w Polsce (27 miejsce w rankingu „Rzeczpospolitej” i „Forbesa”, 14 miejsce wśród organizacji handlowych Europy CE wg „Rzeczpospolitej”).

Lewiatan zajął ponadto bardzo wysokie 6 miejsce wśród wszystkich sieci handlowych działających na polskim rynku w rankingu European Trusted Brands, a więc marek godnych zaufania, opublikowanym przez zespół Reader’s Digest.

Za dynamiczny rozwój Lewiatan został ponadto nagrodzony wieloma wyróżnieniami, m.in.: Superbrands Created in Poland 2014/15Laur Konsumenta Lider Dekady 2004 - 2014, Super Marka 2014, Złoty Laur Konsumenta 2013, tytuł Superbrands 2012 (przyznawany najmocniejszym i najbardziej renomowanym markom na całym świecie), godło Dobra Marka 2013.

FB